Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası kendiniz ve sevdikleriniz için yaptıracağınız en önemli yatırımdır. Hepimiz gripten, kansere; romatizmadan, kalp krizine kadar halk arasında hafif ya da kötü diye tabir ettiğimiz hastalıklara adayız. Herhangi bir hastalıkla mücadele esnasında doktor ve en iyi hizmet alabileceğimiz hastaneyi seçme hakkına sahip olmak isteriz. Bunun en ekonomik ve kolay yolu da Özel Sağlık Sigortası yaptırmaktan geçer. Unutmayın ki; hiçbir sigorta şirketi riskin oluştuğu durumda hastalıklarınıza teminat vermeyecektir.

Sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır.

Sağlık Sigortaları, doğum giderleriniz ve yeni doğan bebek bakımı hizmetinin yanı sıra, acil yardım, PSA ve Mamografi gibi sağlık hizmetlerini de sunar.

Birbirinden farklı kapsam ve teminatları içeren zengin ürün yelpazemiz arasından sizin veya aileniz için en uygun sağlık sigortası poliçesini seçerek sağlığınızı güvence altına alın. Üstelik bütçenize uygun fiyatlarda prim seçenekleri ile…

Hayır. Her türlü bütçeye uygun sağlık sigortası yaptırılabilir. Bunu öğrenmenin en iyi yolu özel sağlık sigortası hakkında kişiye özel teklif almaktır.

Özel Sağlık Sigorta kapsamları sigorta şirketlerinin teminatlarına göre farklılıklar gösterebilir. Örneğin kimi poliçeler diş, göz sağlığı dahil kapsamlı teminatlar sunarken kimi şirketler bunları kapsam dışı bırakabilir. Bunu öğrenmenin en doğru yolu özel sağlık sigortaları konusunda uzman bir ekipten taleplerinizi kapsayan şirket teminatlarını öğrenmenizdir.

Poliçeniz acenteniz tarafından onaylandığı anda ayakta tedavi, muayene ve tanı yöntemlerinde poliçenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak yatışlı tedaviler için 3 ay bekleme süresi bulunmaktadır.

Birçok sigorta şirketinde doğum teminatı seçmelidir. Doğum teminatını poliçenize ekletirseniz sağlık sigortası anlaşmalı kurum ve kuruluşlarda geçerli olacaktır. Ancak sigorta şirketlerinin gebelik sürecinize göre bu teminatı değerlendirme süreleri birbirinden farklıdır. Konuyla ilgili sigorta uzmanlarımızdan mutlaka bilgi alınız.

18 yaşının altında olan çocuklar genelde ebeveynlerinden en az birinin refakatinde sigortalanabilir.

En iyi sağlık sigortası bir uzman eşliğinde sizin beklentilerinizi değerlendirerek hazırlanmış olandır. Mutlaka uzmanlarımızla görüşün.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası; Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) özel hastane masraflarının karşılamadığı farkları karşılayan bir poliçe türüdür. Tamamlayıcı Sağlık Poliçesinin yürürlüğe girebilmesi için kişinin, mutlaka bir SGK güvencesi bulunması gerekmektedir. 01.Nisan.2017 tarihinde yürürlüğe giren hiçbir sağlık güvencesi olmayan vatandaşların 53 TL prim ödeyerek SGK sağlık hizmetlerinden faydalananlar tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirler.

Tamamlayıcı sağlık sigorta fiyatları diğer özel sağlık sigortalarına göre çok daha ucuzdur. Ancak teklifler kişiye özel hazırlandığı için; sisteme T.C kimlik numarası girmeden fiyat belirlenememektedir. Fiyat çalışması için lütfen 0850 303 6 303 numaralı telefondan sigorta danışmanlarımızdan bilgi alınız.

Diş ve göz muayenesinde sadece ilk görüşü karşılayan şirketler olduğu gibi komple uygulanan tedaviyi karşılayan şirketlerde bulunmaktadır. Bu teminatlar poliçe primine dahildir.

Evet. Tamamlayıcı sağlık sigortasında doğum teminatı verilmektedir. Bu teminat genelde seçmelidir. Ve şirketlerin doğum teminatıyla ilgili farklı uygulamaları vardır.

Çoğu sigorta şirketi diğer özel sigortalarda olduğu gibi tamamlayıcı sağlık sigortasında da poliçe yapılmadan önce teşhisi koyulmuş hastalıklar hariç ameliyatları 90 gün bekleme süresi ardından teminata almaktadır.