Kasko, gerçekleştirmiş olduğunuz riskin karşısında aracınızın almış olduğu maddi ve manevi zararları karşılamaktadır.

Kasko Sigortası teminaları nelerdir?

Kasko poliçesi teminatları; Çarpma, çarpışma, devrilme, yanma, aracın çalınması, grev-lokavt-terör ve halk hareketleri sonucunda oluşan zararlar, sel ve su baskını, sigara ve benzeri maddelerin zarar vermesi, çekme ve çekilme zararları tüm kasko poliçelerinde standart teminatlardır. Halk arasında adlandırılan full kasko poliçesi birkaç teminat daha eklendiğinde eksiksiz bir poliçe almış olacaksınız.

Kasko poliçesine ek teminat ekleyebilir miyiz?

Evet ekleyebiliriz. Ek teminatlar şunlardır; manevi tazminat , hasarsızlık koruma teminatı gibi detaylı bilgi uzmanlarımız tarafından bilgi verilecektir.

Kasko zorunlu bir poliçe midir? Neden yaptırmalıyım?

Kasko zorunlu bir poliçe değildir. Aracınızda oluşabilecek riskleri hiçbir maliyet düşünmeksizin bu poliçe ile karşılayabilirsiniz. Hasar anında uzman ekibimiz sayesinde siz hiçbir şeyle uğraşmadan aracınız ile ilgili gerekli tüm işlemler halledilecektir.

Kasko poliçesini nasıl yaptırabilirim?

Eniyisigorta A.Ş. olarak teknik operasyon birimimiz bütçenize uygun en ucuz kasko fiyatını size sunarken teminatların eksiksiz olarak poliçenize aktarımını sağlamaktadır.  Bize Ulaşın seçeneğine tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.